نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه هات‌چاکلت

طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگد.

طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگ
طرز تهیه هات چاکلت خوشمزه خانگی
فرض کنید بعد از یک روز پر استرس در یک بعد از ظهر سرد زمستانی به خانه برگشته‌اید. کدام را انتخاب می‌کنید؟ چای یا یک لیوان شکلات داغ؟ ما به دومی رای می‌دهیم. چه شکلات فندقی باشد چه نعناعی یا شیری! می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه می‌توانید در خانه یک هات چاکلت خوشمزه درست کنید که هم وجودتان را گرما ببخشد و هم حالتان را بهتر کند. حتی می‌توانید برای جذاب‌تر کردن شکلات به آن دارچین، نعناع یا وانیل اضافه کنید و روی آ
فرض کنید بعد از یک روز پر استرس در یک بعد از ظهر سرد زمستانی به خانه برگشته‌اید. کدام را انتخاب می‌کنید؟ چای یا یک لیوان شکلات داغ؟ ما به دومی رای می‌دهیم. چه شکلات فندقی باشد چه نعناعی یا شیری! می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه می‌توانید در خانه یک هات چاکلت خوشمزه درست کنید که هم وجودتان را گرما ببخشد و هم حالتان را بهتر کند. حتی می‌توانید برای جذاب‌تر کردن شکلات به آن دارچین، نعناع یا وانیل اضافه کنید و روی آ
نوشیدنی داغ و پر کالری که در هوای سرد بسیار دلچسب است، یک لیوان هات چاکلت یا شکلات داغ برای از بین بردن خستگی روزانه و ایجاد احساس شادی کافی است. این نوشیدنی فوق العاده را هم به صورت ساده و هم با ادویه می توان تهیه کرد. فقط در نوشیدن آن باید حد رعایت شود چون کالری بالایی دارد بسیار چاق کننده است.
مواد لازم برای تهیه هات چاکلت:
(مناسب برای ۲ نفر)
شیر: ۲ و ۱/۲ پیمانه
شکلات خالص: ۱۰۰ گرم
خامه فرم گرفته: ۱۰۰ میلی لیتر
چوب دارچین برای ادویه دار کردن: ۲ ت
ویژگی های یک هات چاکلت خوشمزه
هفت نکته مهم و کاربردی در طرز تهیه هات چاکلت :
• ویژگی های یک هات چاکلت خوب به شرح زیر است:
هات چاکلت نوشیدنی غلیظ و به رنگ قهوه ای سوخته است.
در این نوشیدنی فقط باید از پودر کاکائو استفاده شود.
و هرچه رنگ پودر کاکائو تیره تر، و بوی آن خوشایندتر باشد ، هات چاکلت طعم واقعی تری خواهد داشت.
• کسانی که دوست دارند نوشیدنی شکلات داغ غلیظ بنوشند ،
باید از شیر پر چربی و پودر کاکائویی بیشتری در تهیه آن استفاده نمایند.
• ن
بعد از یک تحلیل طولانی دلم می خواهد به کسی زنگ بزنم و چند دقیقه ای باهم گپ بزنیم یا دلم میخواد یکی پیدا شود در این هوای بهاری(!) برویم قدم بزنیم یا برویم گیم مثلا. 
آه نه اصلا دلم میخواد دوتا هات چاکلت بریزم و دوتایی بنشینیم و در سکوت به بخارش نگاه کنیم و اصلا حرف نزنیم! نه نه دلم یار و دلبر نمیخواهد! دلم یک همراه میخواهد!یک دوست! آرام و بی هیاهو!
مثلا اگر با بهار در یک شهر بودیم میرفتم در پانسیونشان و زنگ میزدم:"بهار بپر پایین" و می آمد و میرفیم خی
هات چاکلت گانودرما
یک طعم شکلاتی خامه ای لذیذ که فاقد کافئین بوده و با قارچ گانودرما و عصاره مالت غنی سازی شده که باعث بوجود آمدن خواص منحصر بفردی در این محصول شده استدر واقع تنها نوع از محصولات گانودرما که در آن هیچگونه کافئینی وجود ندارد هات چاکلت گانودرما میباشد، قرار گرفتن خواص کاکائو در کنار خواص گانودرما باعث بهبود فرآیند اکسیژن رسانی به مغز میشود که حاصل آن کاهش استرس و بوجود آمدن حس نشاط و سرزندگی میباشد که میتواند به عنوان یک ترک
برای من همیشه شروع کردن هرکاری سخت بوده، ولی از اون سخت‌تر تموم کردنش بوده. امروز کاری رو تموم کردم که واقعاً دوست داشتم که ادامه بدمش ولی نشد و این نشدن، هفتاد درصدش تقصیر خودمه! نمیدونم از تموم کردنش چه حسی داشتم..عصبانیت، ناراحتی..؟ ولی نمیخوام کاری رو که قبلاً انجام دادم رو دوباره انجام بدم. خیلی نبایدای دیگه هم هست که امروز برای خودم گذاشتم. خیلی مرزای بیشتری برای خودم گذاشتم و راضیم. از منی که شروع کردم به زندگی کردن و از منی که با یه‌ات
ماری مار خوش رنگ و نگاری بود که غمگین بود. موش می‌خورد و غمگین بود، موش نمی‌خورد هم غمگین بود. هر کس جای ماری بود غمگین می‌شد، وقتی پا داشت فقط بلبل و قناری می‌خورد. ماری پاهایش را در انفجار مین از دست داده بود. هر چند روزهای خوب هم بود، دمش را در آب دریاچه فرو می‌برد و آن را بیرون می‌آورد و بالای سرش تکان می‌داد و از رنگ به رنگ شدن دمش زیر نور آفتاب احساس شادی می‌کرد و برای ساردین‌ها می‌رقصید، مثل یک عروس آفریقایی، ماری داشت لباس های رن
تونی مار خوش رنگ و نگاری بود که غمگین بود. موش می‌خورد و غمگین بود، موش نمی‌خورد هم غمگین بود. هر کس جای تونی بود غمگین می‌شد، بیچاره وقتی پا داشت فقط بلبل و قناری می‌خورد. تونی پاهایش را در انفجار مین از دست داده بود. هر چند روزهای خوب هم بود، تونی دمش را در آب دریاچه فرو می‌برد و آن را بیرون می‌آورد و بالای سرش تکان می‌داد و از رنگ به رنگ شدن دمش زیر نور آفتاب احساس شادی می‌کرد و برای ساردین‌ها می‌رقصید، مثل یک عروس آفریقایی، تونی داشت ل
خب طبق معمول امروز کلاس نداشتم ^_^ 
شب بعد از اینکه شام تو سلف خوردم ( بسی بی نمک ) رفتم بوفه خرید یک عدد پفک و بستی دابل چاکلت خریدن + پنیر صبحانه شد ۱۰ تومن
بعد موقع برگشت گوشی و کارت دانش جویی گذاشتم تو پلاستیک و مستقیم پلاستیک گذاشتم تو یخچال
بعد از ۱۰ دقیقه که اسی شدم از گشتن فهمیدم  تو یخچال گذاشتم .....
پ.ن : این انصاف  شام دانش جویی ۱۵۰۰ بعد بستنی ۵۰۰۰ تومن 
پ.ن :ناهار ۱۵۰۰ بعد اون وقت یک عدد ظرف یه بار مصرف ۱۰۰۰ تومن ؟! 

کافه‌چی شده‌ام. مشتری‌هایم هر کدام حالی دارند و هوایی. یکی‌شان همیشه شِیک می‌خورد، یا هات چاکلت، یا نهایت کاپوچینو مدیوم. می‌پرسم شب کدام است؟! سر می‌گرداند. نگاهم می‌کند. درنگ می‌کند. با صدایی به آهستگیِ نفس می‌گوید: «یه چیز تلخ‌تر... غلیظ‌تر... دارک... سنگین‌ترین چیزی که تو دست و بال‌ت پیدا میشه...» می‌دانم چه می‌خواهد. می‌روم. هنوز صدای نفس‌هایش می‌پیچد توی گوشم...
چشم‌هایم را باز می‌کنم. بی‌کافه‌ام، بی‌مشتری...
پ.ن: این‌جانب، از
شکلات چگونه ساخته می شود؟
شکلات از پر طرفدار ترین خوراکی ها در سراسر جهان است. انواع و مدل های این خوراکی محبوب قابل شمارش نیست. ماده ی تشکیل دهنده ی شکلات دانه های کاکائو است که فی نفسه بسیار تلخ مزه است. اما شکلات ها عمدتا در ترکیب با مواد دیگر شیرین می شوند. در ادامه ی مطلب به بیان همه چیز درباره ی شکلات خواهیم پرداخت. 

ماده ی اصلی و الزامی در تهیه ی شکلات، کاکائو است. شکلات در حالت کلی تشکیل شده از کره یا پودر کاکائویی است که  با موادی چو
جمله‌ی "نباشی،نیستم"لزوما خبر از مرگ کسی در نبود شما را نمی‌دهد..این یعنی نباشی دیگر آن ادم سابق نیستماین که آدم سابق نیستم، یعنی دیگر مثل قبل زندگی نمی‌کنممثل قبل نمی‌خندماز خودم عکس نمی‌گیرمسینما نمی‌رومهیچ چیز سرذوق نمیاوردماهنگ مورد علاقه.....غذای مورد علاقه.... لباس مورد علاقه...هیچ علاقه ایی وجود نداردنه سردی بستنی توی چله تابستان رو حس میکنمو نه گرمای هات چاکلت توی برف زمستانهیچ حسی وجود نداردتوی آینه به خودم لبخند نمی‌زنمشب‌ها
هات چاکلت نوعی نوشیدنی گرم و مناسب روز های سرد سال است.
هات چاکلت نوعی نوشیدنی ایتالیایی است که تقریباً در همه کافه ها و کافی شاپ ها سرو می‌شود و طرفداران زیادی دارد. این نوشیدنی، گرم و سرشار از انرژی است و از این رو مناسب روزهای پاییز و زمستان است. هات چاکلت را به شیوه کافی شاپ ها در منزل درست کنید و از آن لذت ببرید.
برای آشنایی با طرز تهیه هات چاکلت ایتالیایی با مجله دلتا همراه باشید.
مواد لازم :
شیر: ۲ فنجان
پودر کاکائو: ۲ قاشق غذاخوری
شکلات
 آرد ۱ پیمانه کره ۱۰۰ گرم تخم مرغ ۳ عددشکر نصف پیمانهخامه یا شیر نصف پیمانه شکلات تلخ یا شیرین ۵۰ گرم پودر کاکائو ۲ قاشق غذاخوری وانیل نوک قاشق چایخوری بکینگ پودر ۱ قاشق غذاخوری آرد، بکینگ پودر و پودر کاکائو رو باهم مخلوط و الک میکنیم.شکلات رو به روش بن ماری آب میکنیم(‌روی بخار آب میزاریم تا کاملا شفاف و براق بشه)میزاریم کنار خنک بشه شکر و کره رو با همزن میزنیم تا کاملا سفید بشه.تخم هارو دونه دونه اضافه میکنیم به همراه وانیل خوب میزنیم. ش
چندوقت پیش یه مطلبی میخوندم در مورد مهربان بودن با خود، راهکارهای روانشناسانه ای که تو اون مقاله ارائه شده بود به نظرم یکمی برای فرهنگی ایرانی ناشناخته اومد، در حدی که مطمئنم اگه اون راهکارها رو انجام بدیم اتفاقات جالبی میفته که تو ادامه این متن به اونا اشاره کردم.
– وقتی از یه چیزی ناراحتین وانتون رو پر کنید از آب داغ، تو آب یه عطر خوش بود بریزید، تو وان ریلکس کنید، بعد یه هات چاکلت داغ واسه خودتون درست کنید، سر و پاهاتون رو بدین ماساژورتو
دارم خاطرات گذشته رو میخونم، رسیدم به :
روزی که پول لته دادم اما امریکانو گرفتم....

این هفته برای بچه های مدرسه, هفته کارآموزی هست. بچه های سال 12 بایستی یک هفته در رشته ای که میخوان توی دانشگاه بخونن, برن کارآموزی؛ مثلا علی چون تصمیم گرفته پزشکی بخونه, توی بیمارستان هست و با دکترها سر عمل های مختلف میره- دیروز رفته بود سر عمل قلب! و به نظر راضی میاد! چقدر عجیبه که فرایند رو جدی میگیرن اینجا.

پسر یکی از روسای اینجا, نمیدونم چی میخواد بخونه اما ا
کف ساز شیر یا همان فوم ساز دستگاهی است برای تهیه فوم و کف از شیر به صورت دستی ، همزن دستی کوچک خوش ساخت وحرفه ای که به راحتی میتوانید به غیر از همزدن شیر برای تهیه خامه سایر نوشیدنی ها را نیز برایتان هم بزند.
فروتر،کف ساز و خامه زن وسیله ای فوق العاده و به صرفه برای درست کردن کف شیر ، هم زدن خامه و حتی پوره کردن میوه… می‌باشد.این دستگاه یک همزن و کف ساز فوق العاده است که با زدن یک دکمه کار شما را راحت می کند.پره‌ی فلزی این همزن می‌تواند به راحت
1. فردا با ری ری میریم کتابخونه. و شدیدا خوشحالم که فردا ناهار از خونه نمیبرم و وسوسه خوردن پیتزای پیتزا فروشی کنار کتابخونه تنها چیزیه که صبح وادارم میکنه به بیدار شدن :| همینقدر به درس علاقه دارم :|
2. امروز بعد دو هفته غذای آدمیزادی رسوندم به معدم :| باز الان باید برم برا خودم نود الیت درست کنم که بابام بهش میگه "سوپ" 
3. رفتم که بمونم خونه ننه بزرگ :| رفتم دیدم مرمر نیست، قهوه ای گونه برگشتم.
4. هات چاکلت که درست میکنم گوله گوله میشه :((( دیگه همه خور

قهوه خوش طعم هوپ کافی Hope Coffee
قهوه خوش طعم هوپ کافی لاین دریم لند ( سرزمین رویاها ) قهوه ای خوش عطر و طعم که
دارای طعم بسیار مطبوع و بالانس طعمی ویژه میباشد
این لاین دارای ترکیب دانه های عربیکا ( ۸۰ % ) و دانه های روبوستا ( ۲۰% ) میباشد
جهت خرید قهوه با ۰۹۱۲۰۸۹۷۵۰۵ تماس حاصل بفرمایید
ویژگی های قهوه DreamLand
دریم لند قهوه ای بسیار خوش طعم که در آن طعم های ذاتی قهوه را بصورت ویژه تجربه میکنید
بطوری که طعم تلخ آن یاداور دارک چاکلت و بادام تلخ میباشد
دارا
من قرار بود اوایل شهریور دفاع کنم، هارد لپ تاپم سوخت!
اومدم وسط‌های شهریور دفاع کنم، جواب المپیاد نیومد!
اومدم آخرهای شهریور دفاع کنم، استاد راهنمای پروژه م گذاشت رفت از ایران!
این شد که با یه استاد بشدت دوست داشتنی و مهربون که من به شدت ارادت خاصی به ایشون دارم دیروز رفتم واسه دفاع
تا آخرین لحظات هم داشتم دعوت می‌کردم از دوستان و اساتید که بیان و این فضای خالی بدون دوستان تو پیاده روی اربعین و نبود مامان و بابام و ... رو جبران کنن که اکثرا ن

شکلات داغشکلات داغ دارای طعم لذیذ شکلاتی با گانودرما لوسیدوم طبیعی است.قدمت قارچ گانودرما به هزاران سال قبل و چین باستان باز می‌گردد. این محصول به سختی یافت و تولید می‌شود. کارشناسان کشاورزی و صنایع غذایی سالهاست که بر روی این ماده تحقیق میکنند و خواص بیشماری در مورد آن یافته اند. این قارچ به دلیل وجود فراوان عناصر فعال و آنتی اکسیدان‌ها بسیار مفید می‌باشد. گانودرما لوسیدوم هزاران سال در فرهنگ سنتی آسیای مورد استفاده قرارگرفته و معن
پست‌های بچه‌ها رو می‌خوندم با مضامین "قاقالی‌لی"! به سرم زد منم برم یک عااالمه خوراکی بخرم بیارم انبار کنم تا وقتی وسط روز یا شب، دلم هوس یه چیز خوشمزه می‌کنه مثل روح سرگردان هی بین خونه (کیف و کشو) و آشپزخونه (یخچال و کابینت) جابجا نشم و هیچی هم پیدا نکنم. مثلا یکی دو کارتن از اون کیک‌هایی که شکلات ازش چکه می‌کنه! یکی دو بسته‌ی چهل پنجاه تایی کاپوچینو. سی چهل تا بستنی میرکس کاکائویی و دبل‌چاکلت. یکی دو کیلو شکلات تلخ. دو کیلو و سیصد گرم شکلا
کف ساز وسیله ای است که عموما برای ایجاد کف روی نوشیدنی هایی مثل شیر داغ و قهوه استفاده می شود و از آن می توان به عنوان همزن کوچک نیز استفاده کرد.این همزن دارای یک موتور کوچک در داخل محفظه خود است که عمل گرداندن سر همزن را انجام می دهد. با قرار دادن دو عدد باتری قلمی در داخل جاباتری، دکمه روشن را به جلو هل می دهید و نوک دستگاه که حالت استوانه دوار دارد به چرخش در می آید.
با خرید کف شیر ساز و همزن گتر GATER و اضافه کردن آن به لوازم آشپرخانه خود، طعم
خبببب بنده برگشتممم
تو قسمت نظرات پست قبلی جغد سفید گفت که انیمه ی فروت بسکت ورژن ۲۰۱۹ هم داره که فصل دومش به زودی پخش میشهههه ^___^ منم با اینکه تموم قسمتای ورژن قبلیشو دانلود کرده بودم موقتا ولش کردم تا ۲۰۱۹ شو ببینم‌. تا اینجا میتونم بگم واقعا قشنگه اوپنینگ و اندینگ ورژن ۲۰۱۹ بیشتر به حال و هوای انیمش میخوره انا اون اوپنینگ و اندیگ ورژن قدیمیه رو خیلی دوسشون دارم نمیتونم حال و هواشو توصیف کنم !
امروز یه دستور هات چاکلت دیدم تو نت اسون بود د
به نام خدا
آقا دیدین میگن، لنگه کفش کهنه در بیابان نعمتی است؟ این وبلاگ هم برای من حکم همون لنگه کفشه است:)) معتاد به اینستا و توییتر و تلگرام، اینترنت نداره و فقط بیان کار می کنه و وی هم خیلی پرحرفه! برای همین اومده اینجا خودش رو خالی کنه... :))
امروز وقتی داشتم از دانشگاه بر میگشتم، (آره بچه تون بزرگ شده، دانشگاه قبول شده :) )توی ایستگاه اتوبوس یه پیرمرد نشست کنارم و گفت دخترم چه قدر مونده تا اتوبوس بیاد؟ منم گفتم 8 دقیقه... گفتش که 8 دقیقه واسه ما ب
نوشیدنی های مفید برای سوزش معدهچند وقتی است که معده‌تان مدام می‌سوزد و ترش می‌کنید. کلافه می‌شوید و به پزشک مراجعه می‌کنید و مشکلتان را توضیح می‌دهید. آقای دکتر با همان لباس سفید و لحن آرام همیشگی می‌گوید: « شما دچار  ریفلاکس معده هستید. به زبان ساده‌تر این که محتویات معده‌تان به مری برمی‌گردد و دچار سوزش معده می‌شوید ». سپس کلی غذا را برای‌تان ممنوع می‌کند و می‌رسد به نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان: « چای ممنوع! قهوه ممنوع! هات‌چاکلت
دمنوش لیمو عمانی، یکی از نوشیدنی هایی است که دارای طبع سرد و خشک بوده و ترکیب آن با گیاهانی همچون گل گاوزبان و شوید می تواند برای تنظیم فشار و کلسترول خون مفید واقع شود. در این مقاله با طرز تهیه دمنوش لیمو عمانی و خواص آن آشنا خواهید شد.
درچند سال اخیر گرایش به دمنوش‌های قدیمی زیاد شده، اکثر کافی شاپ‌ها بخش زیادی از منو‌های خود را به دمنوش‌ها اختصاص داده‌اند و هر روز هم به تعداد افرادی که ترجیح می‌دهند به جای شیک‌های مختلف، هات چاکلت و ق
+ یک زمانی که تازه از دانشجو شدنم میگذشت شاید سال اول یا دوم چارتار یکهو مد شده بود. مثل خیلی از مدهای یکهویی اون موقع. شهرام شکوهی و از این قبیل‌ها. ما هم گوش میدادیم. بارونش رو تو بارون. مرا به خاطرت نگهدارش را به وقت دلتنگی‌های خونه و باز آ که جز تو جهان من حقیقتی نداردش در بی‌هدفی‌ها.   
+ آفتاب بی‌رمق روزهای از نیمه گذشته‌ی آذر از روی دسته‌ی صندلی رد شده و پهن کرده خودش رو روی میز و صفحه‌ی لپ‌تاپ رو تاریک کرده. چشم رو تنگ میکنم که ببینم.
بیماری دیابت چیست ؟
اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم که بیماری دیابت چیست باید بگوییم که مهمترین دلیل ابتلا به بیماری دیابت، میزان پایین ترشح انسولین در بدن است، که توسط پانکراس در بدن ترشح میشود. زمانی که انسولین کافی در بدن ترشح نشود ویا بدن به مقدار انسولینی که ترشح میکند مقاومت نشان دهد، این اتفاق باعث بالا رفتن سطح قند در خون میشود که از آن تحت عنوان دیابت یاد میشود.در واقع بر اثر این اتفاق توانایی بدن در سوخت و ساز گلوکز یا همان قند
تغذیه سالم با پک های پذیرایی
تغذیه سالم با پک های پذیرایی ایپک برای شما امکانپذیر است .
شما با تهیه بسته بندی پذیرایی آماده ما که شامل مواد و خوراکی های مغذی و مفید اند می توانید سلامت خود را تضمین کنید .
پک های ما در سه وعده غذایی صبحانه ، میان وعده و عصرانه به شما عزیزان عرضه می شود و انواع مختلفی دارد :
پک های مدارس
پک های پذیرایی تولد
پک های پذیرایی ترحیم
پک های پذیرایی همایش ، سمینار ، جلسات دفاع پایان نامه
پک های پذیرایی عروسی

تغذیه سالم چ
خوب توی لحظه ایی که دارم اینو مینوسم.. داره بارون میاد و در تراس بازه و قهوه بغل دستمه و البوم روزبه بمانی رو پلی کردم و داره واسه خودش میره جلو و ظهر توی راه برگشت به خونه..کلاهمو ورداشتم که خیس شم اساسی خیلی چسبید بهم.همه ی اینا باعث شده با یه احساس خوبی بشینم پای سیستمم و اینو بنویسم.
من یه چیزی رو توی زندگیم خیلی دیر یادگرفتم و اونم اروم زندگی کردن بود.شاید بگین اروم؟مطمنی؟الان دوره زمونه ی پیشرفت و با یه کلیک همه چیز رو فهمیدنه.
ولی اره خیلی
پذیرایی از همایش با پک های ایپک
پذیرایی از همایش با پک های ایپک به بهترین و ساده ترین شکل انجام می پذیرد .
برگزاری همایش ها ، سمینارها و نشست های علمی و آموزشی در رشد و اعتلای فرهنگ جامعه نقشی بی بدیل دارند .
قبل از هر چیزی باید برنامه ریزی داشته باشیم که مراسم را چگونه پیش ببریم .
یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه بسیار کرد مقوله پذیرایی است .
پذیرایی از اینگونه مراسم برای همگی ما از اهمیت بالایی برخوردار است .
پس پذیرایی باید درخور مهمانا
پک های پذیرایی همایش
پک های پذیرایی همایش ایپک در اختیار شما قرار دارند تا دیگر در میهمانیها ، مجالس ، همایش ، سمینار و دفاعیه پایان نامه نگران تدارکات آن نباشید .
امروزه زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مخصوصا در شهرهای بزرگ و پرجمعیت و شلوغ .
قطعا شما به دلیل ترافیک و نداشتن زمان کافی برای تهیه ملزومات میهمانی به مشکل برخورده اید .
در پی این مشکل ما بفکر راه اندازی مجموعه ای برای حل این مشکلات احتمالی افتادیم .
در وبسایت ایپک شما می ت
گانودرما و کلیه
کلیه و کبد در کنار هم به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان سیستم گوارشی هر فرد تلقی میشوند و عهده دارِ یکی از مهمترین فعالیتهای زیستی انسان یعنی سمزدایی و پاکسازی بدن میباشند.در ادامه به معرفی کلیه و مکانیزم عملکردی آن در بدن پرداخته و انواع مختلف بیماریهای کلیوی را بررسی کرده و در رابطه با گانودرما و کلیه و نحوه ی اثربخشی این قارچ پرخاصیت بر عملکرد کلیه و اختلالات آن اطلاعاتی را کسب خواهیم کرد.
گانودرما چیست؟
گانودرما در واقع ن
دسر نوشیدنی توت فرنگی کاله حجم 1 لیتر 
قیمت محصول : 11000 تومان
برند : Kalleh
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

کاله، از شیر تا ده‌ها محصول دیگر
«کاله» یکی از زیر مجموعه‌های شرکت «صنایع غذایی سولیکو» است. این شرکت بیش از 25 سال سابقه در زمینه تولید مواد غذایی دارد و عمر کاله هم به همین قدر می‌رسد. برند کاله در جایگاه 48ام صنایع غذایی در جهان بوده و 7 سال نام تنها صادرکننده نمونه لبنیات به یدک کشیده است. شاید جالب باشد بدانید کاله در ابتدا کار

یعنی انقدر هوا گرم و شرجیه که از سر جام پا شدم اومدم جلوی کولر نشستم! چه خبره خب؟! 
دوشنبه صبح با مربی رفتم باشگاه.... بچه های دیگه از خستگی ِ تمرین ِ روز قبل مون با شهر مجاور، هلاک بودن و نیومدن!!!
با مربی چند تا گیم زدیم و مونده بودیم چرا پس روز قبل بازی مون یادمون رفته بود؟!
برگشتم
خونه، دوش گرفتم و با پسرخاله رفتیم کلینیک... آقای دکتر مراجعه کننده
داشتن..... یکم بعد کارشون تموم شد و پسرخاله رفت داخل واسه ادامه ی
تست......
اون
روز پشت هم مراجعه کن
رزرو صبحانه هتل قصر طلایی
چکیده مطلب:
آیا تا به حال به صبحانه‌ایی مفصل در یکی از هتل‌های لوکس مشهد فکر کرده‌اید؟صبحانه‌ایی کامل و مفصل در فضایی مجلل و با چشم اندازی زیبا، به چه میزان در شروع روزتان تاثیر دارد؟به نظر من صبحانه تاثیر زیادی در شروع یک روز خوب دارد.رزرو صبحانه هتل قصر طلایی
این روزها صرف صبحانه در هتل‌ها و کافه‌ها طرفداران زیادی دارد.منوی رنگارنگ هتل‌ها با توجه به تنوع گسترده‌ای که دارند، نظر هر فردی از اعضای خانواده را به
قهوه گانودرما
همانطور که در مقالات گذشته  اشاره شد ،  محدودیتی از نظر شیوه مصرف گانودرما وجود نخواهد داشت اما بالاترین تاثیرگذاری زمانی خواهد بود که قارچ تحت حرارت ملایم قرار بگیرد و پوسته ی کتین آن بشکند . ( مانند دمنوش گانودرما و چای گانودرما ) در این مقاله  نحوه ی تهیه قهوه گانودرما  شرح داده خواهد شد .
گانودرما در سراسر دنیا در جهت درمان و یا پیشگیری استفاده می شود  . از آن جهت که طعم  تلخی دارد ،  غالبا در ترکیب با مواد مختلف مورد استف
به کارای عملی فکر نمیکنم. گور باباشون. همش باشه واسه شب ژوژمان. نشد تابستون. خیلی تلاش میکنم که درس بخونم. امروز دو ساعت با انرژی خوندم، ولی بعد یهو شارژم تموم شد. دیگه نتونستم. تازه چی خوندم؟! معنی لغت. :/
کله من گنجایش این همه غمو نداره. حالا شاید درستترش قلب باشه ولی برا من همه چی تو کلّمه. :) بابابزرگم هفته پیش بعد از فوت خاله‌ش خیلی ناراحت بوده و رفته تهران پیش داییم. تو نمایشگاه کتاب حالش یه جوری بوده و یه سر بردنش اورژانس و گفتن باید آنژیو بش
با عادت های خود چه کنیم؟سید حسن کاظمینیبخش نخست
یکی از معضلاتی که ما در زندگی با آن مواجه هستیم عادت های ما هستند. 
چه به این مساله واقف باشیم یا نباشیم اکثریت قریب به اتفاق رفتارهای ما از روی عادت است.
مغز با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی یا هر چیز دیگری،  یکسری رفتارها را در موقعیت های مشابه تکرار می کنند.
تکرار یا همان عادت راحت ترین کار در موقعیت های مختلف است چرا که مغز پروژه ای دور و دراز مثل طرح مساله، ارزیابی مساله و حل آن را کوتاه تر می کن
چه به این مساله واقف باشیم یا نباشیم اکثریت قریب به اتفاق رفتارهای ما از روی عادت است.
مغز با هدف جلوگیری از اتلاف انرژی یا هر چیز دیگری،  یکسری رفتارها را در موقعیت های مشابه تکرار می کنند.
تکرار یا همان عادت راحت ترین کار در موقعیت های مختلف است چرا که مغز پروژه ای دور و دراز مثل طرح مساله، ارزیابی مساله و حل آن را کوتاه تر می کن
قرص گانودرما چه خواص دارویی دارد؟
قرص گانودرما به علت خواص دارویی قارچ گانودرما در طب سنتی چین و ژاپن امروزه به عنوان فرآورده ای  جهت سلامت بین الملل در دنیا عرضه می شود. قرص گانودرما را از قارچ گانودرما لوسیدوم تهیه می کنند که قارچ فوق العاده ای با خواص بسیار مفید است.
سابقه ی گانودرما
بیش از 4000 سال است که قارچ گانودرما را به علت خواص دارویی در آسیا مورد استفاده قرار می دهند. عمده مصرف این قارچ در گذشته در کشور های زیست بوم آن یعنی چین وژا
به نام خدای مهربون
قرار هست به درخواست استاد از لذت هام بگم 
1 خوردن کرانچی پنیری
2 خوردن کرانچی فلفلی
3 خوردن کرانچی تند و آتشین
4 خوردن خورشت ماست اعلاء
5 خوردن شربت آبلیمو تگری با آبلیموی طبیعی و تازه درفصل تابستان وبعد از حمام
6 تو ظهر خوابیدن
7 خوردن گیلاس
8 خوردن زردآلو 
9 خوردن مربا بالنگ
10 خوردن بستنی دابل چاکلت میهن
11 خوردن یه لیوان آب خنک بعد از غذا علی الخصوص غذای چربو چیلی
12 خوردن یه لیوان چایی تازه(چایی تی بگ بی یو تی)تو راه سفر یا عصره
بعد از اون داستانی که توی شام غریبان پیش اومد، با خودم عهد کرده بودم که دیگه با دختر خاله اینا بیرون نیام؛ اما نتونستم موفق بشم.دیشب تولد دختر خاله بود و خواهش کرد که به خاطر تولدش برم دنبالش. که اونم به بدترین شکل ممکن گذشت.از اون روزی هم که رفتم ولیمه شوهر خاله، دختر خاله ها برنامه ریزی کردن برن بیرون و منم حتما دنبالشون برم. نمیخواستم برم اما مامان بازم خامم کرد و خودمم خواستم که یه بار دیگه بهشون فرصت بدم.از یک ساعت دیر آماده شدنشون و معطلی
چندوقت پیش یه مطلبی میخوندم در مورد مهربان بودن با خود، راهکارهای روانشناسانه ای که تو اون مقاله ارائه شده بود به نظرم یکمی برای فرهنگی ایرانی ناشناخته اومد، در حدی که مطمئنم اگه اون راهکارها رو انجام بدیم اتفاقات جالبی میفته که تو ادامه این متن به اونا اشاره کردم.
– وقتی از یه چیزی ناراحتین وانتون رو پر کنید از آب داغ، تو آب یه عطر خوش بود بریزید، تو وان ریلکس کنید، بعد یه هات چاکلت داغ واسه خودتون درست کنید، سر و پاهاتون رو بدین ماساژورتو
یکی از معیارها و ملاک ها برای تفکیک و شناسایی طرح های درآمدی شرکت های بازاریابی شبکه ای مجاز از شرکت های هرمی و غیر قانونی نحوه پرداخت پورسانت در سطوح مختلف آن هاست.
بطوری که در شرکت های بازاریابی شبکه ای به منظور پرداخت پورسانت ناشی از فعل فروش یا آموزش مجموعه، نحوه تبیین و محاسبه پورسانت در سطوح عمقی تا 3 سطح  طبق مقررات آیین نامه موضوع ماده 87 قانون نظام صنفی محدود شده است.کما اینکه اکثر شرکت ها تا 7 سطح نیز با شرایط تعدیل، مجوز پرداخت را
سلام،دقیقا ۹ روزی میشه که هی میخواستم بیام توی وبلاگ و جریان بیرون رفتنم با یکی از بلاگرا رو تعریف کنم،درباره ی حال و احوال اخیرم بگم و خیلی حرفای دیگه اما یا یادم میرفت یا اگر هم یادم بود حوصلم نمیشد بنویسم.
من خیلی فراموشکارم، توی تمام خاطره هام هم فقط کلیات و کارایی که کردیم یادم میمونه و جزئیاتی درباره ی صحبت هایی که اتفاق افتاده یادم نمی‌مونه، برای همین همیشه یا باید بلافاصله توی دفتر خاطراتم بنویسم و یا باید توی وبلاگ بنویسم و امان از

چند سال پیش وقتی کارگاه پرند را شرکت کرده بودم، آقای ترقی‌جاه پدر حرف قشنگی زد. او گفت حس و حال هر خانه شبیه حس و حالی است که مادر دارد.
وقتی مادر شاد است همه اعضای خانه شاد هستند. وقتی ناراحت و خسته است و از چیزی رنج می‌برد، این‌طورند.
البته که وقتی خوشحال نیستم سعی می‌کنم نقاب رضایت را روی صورت بگذارم و تا شب دوام بیاورم. اما فکر می‌کنم خیلی کار نمی‌کند. و حتی هواشناسی یوسف هم می‌تواند اوضاع حال و هوایم را درست پیش‌بینی کند. و هوای خان
اکسسوری چیست؟

اکسسوری را می توان شامل کیف، ساعت، جواهرات، عینک، کمربند، شال و روسری دانست. اکسسوری ها نقش تزیینی دارند که به دو دسته زنانه  و مردانه تقسیم بندی می شوند. هر فصلی اکسسوری های مربوط به خود را دارد که تاثیر آن در جذابیت استایل و تیپ شما بسیار عالیست. پس در انتخاب آنها دقت کنید تا با استایل شما و تیپ شما هم خوانی داشته باشد.  
مدل آرایش تابستانی 
در فصل تابستان به دلیل گرما و آفتابی بودن هوا، آرایش خاص خود را می طلبد که در اینجا
گفده بودم ک قراره یکار بد انجام بدم
شاید خ مسخره باشه ولی یجورایی خ بنظرم هیجان انگیز بود
و الان ب هیچ عنوان پشیمون نیسم(خب شایدم باید باشم اگ تااخر هفته پی ام نده)
خب قضیه ازونجا شروع شد که فک کنم حدودا پونزدهم فروردین بود داشتم با یکی از دوسام(گای فرند)چت میکردم
این پسرو که خیلیم پسر خوبیه(؟) من از مهدکودک میشناسم....بعد از مهدکودک البت گمش کرده بودم سر ی جریانی پارسال پیدا کردیم همو از تو تل...ازون موقع دوبار همو دیدیم ولی خب مامانامون بودن دگ
تنها سفر کردن فرصت بی‌نظیری در اختیار آدم می‌گذارد برای آشنا شدن با آدم‌های تازه. برای شنیدن قصه‌های نو از آدم‌هایی با گذشته و حال بسیار متفاوت. برای باز شدن افق‌های دید. کیارا و تاینارا و آلیسا را در اتاق کوچکمان در کشتی از مبدا استکهلم به مقصد هلسینکی ملاقات کردم. آنا کنار دستیم بود در سفر ۲۲ ساعته با اتوبوس از آمستردام به استکهلم! و درلئان کنار دستیم در اتوبوس در سایر مسیرها.

۱. آدم‌ها

۱.
کیارای استرالیایی ۲۲ ساله و دانشجوی ارتباطات
تنها سفر کردن فرصت بی‌نظیری در اختیار آدم می‌گذارد برای آشنا شدن با آدم‌های تازه. برای شنیدن قصه‌های نو از آدم‌هایی با گذشته و حال بسیار متفاوت. برای باز شدن افق‌های دید. کیارا و تاینارا و آلیسا را در اتاق کوچکمان در کشتی از مبدا استکهلم به مقصد هلسینکی ملاقات کردم. آنا کنار دستیم بود در سفر ۲۲ ساعته با اتوبوس از آمستردام به استکهلم! و درلئان کنار دستیم در اتوبوس در سایر مسیرها.

۱. آدم‌ها

۱.
کیارای استرالیایی ۲۲ ساله و دانشجوی ارتباطات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بسم الله الرحمن الرحیم